Võta ühendust konkreetse osakonnaga

Suguhaigus
  • Suguhaigusteks nimetatakse nakkushaigusi, mis kanduvad ühelt inimeselt teisele üle sugulisel teel, st. seksuaalsete kontaktide kaudu. Nakkus tekib erinevate parasiitide, seente, viiruste või bakterite üleminekul. Kuna välistingimuste suhtes on need väga tundlikud, siis reeglina tavapäraste kokkupuudetega nakatumist ei toimu. Inglise keeles on suguhaiguseid märkivaks lühendiks STI – sexually transmitted infections.
Naistehaigused
  • Naistehaiguste hulka kuuluvaks võib liigitada valgevoolust, suguteede põletikku, tupe seenpõletikku, tupe bakteriaalset vaginoosi, trihhomonoosi, klamüdioosi, gonorröad, mükoplasmoosi, ureplasmat, süüfilist, papilloomiviirusi ja kondüloome, herpest, väikevaagna põletikku, menstruatsioonitsükli häireid, munasarja tsüste, emaka müoomi, endometrioosi jne.
Meestearst
  • Meestearstid töötavad tänapäeval igas suuremas kliinikus, lisaks on loodud hulgaliselt ainult meeste tervisemurede lahendamiseks mõeldud spetsiaalseid meestekliinikuid. Alati saab mees oma tervisemurega pöörduda kõigepealt perearsti poole, kes annab vajadusel saatekirja vastava eriarsti poole pöördumiseks.

Kirjuta meile

        Üldinfo

+372 5838 7699

Vastvuvõttu ajad: 8.00st – 17.00ni

Tõnismäe Polikliinik, Hariduse 6, Tallinn

+372 5838 7699

Vastvuvõttu ajad: 8.00st – 17.00ni.

Tõnismäe Polikliinik, Hariduse 6, Tallinn